PTS S.A.

Działania społeczne

PTS S.A. To nie tylko usługi telekomunikacyjne. Pragniemy wspierać naszym klientów na wielu obszarach codziennego życia. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szereg usług i działań społecznych.

15 czerwca – Światowy Dzień Praw Osób Starszych

W tym dniu uruchomimy dla wszystkich posiadaczy telefony stacjonarnego specjalną infolinię z darmowymi poradami prawnymi dla osób starszych. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi kancelariami jesteśmy gotowi, żeby pomóc Państwu w rozwiązaniu codziennych problemów. Wiedza i doświadczenia współpracujących z nami prawników będzie teraz do Państwa dyspozycji – dzięki temu każdy z naszych abonentów będzie mógł poczuć się bezpiecznie w gąszczu prawnych przepisów.
Usługa porad prawnych, dedykowana dla osób starszych będzie całkowicie bezpłatna, każdy z naszych klientów będzie mógł z niej skorzystać codziennie od 9 do 18

Portal internetowy

Prawne porady to jednak nie koniec naszych planów niesienia pomocy. W drugiej połowie czerwca uruchomimy dla Państwa specjalny serwis internetowy w którym będziemy na bieżąco opisywać przykłady złych praktyk sprzedaży, przestrzegać przed nieuczciwymi firmami oraz doradzać jak poradzić sobie z nierzetelnymi sprzedawcami. Będą go Państwo mogli odnaleźć pod internetowym adresem zlepraktyki.pl. Planujemy by to wyjątkowe miejsce w internecie, mogło stać się swoistą kopalnią wiedzy o nieuczciwych praktykach, niestety często stosowanych w naszym kraju. Dzięki powstaniu tego serwisu będą Państwo mogli bez obaw poruszać się w świecie różnych dodatkowych usług.

Idź do góry